Referencje:


Referencje od firmy  OTCF.

OTCF to Czołowa polska firma, produkująca odzież i akcesoria sportowe. Właściciel czterech marek: 4F, FOB, OUTHORN, WILD NATURE.

refer

 
Referencje od firmy  FIBRA

 

 

Grupa FIBRA Sp.z.o.o działa na rynku w sektorze budowy nowych domów i mieszkań w systemie deweloperskim, jak również zajmuje się sprzedażą i wynajmem różnego rodzaju nieruchomości. Koncentrują się głównie na nieruchomościach z powiatu rybnickiego, wodzisławskiego żorskiego, jastrzębskiego i raciborskiego.

 

referencje 1

 
Referencje od firmy  PROMONT

 

Firma PROMONT specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie inwestycji szczególnie związanych z inżynierią ochrony środowiska.

 

referencje 2

 
Referencje od firmy INVEST HOUSE S.A.

Firma INVEST HOUST S.A. realizując inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowach indywidualnych, bliźniaczych i szeregowych.

 

referen

 
Referencje od firmy Panorama Kosocice

 

Panorama Kosocice S.z.o.o. S.k. jest to firma realizując inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowach indywidualnych, bliźniaczych i szeregowych w okolicach Krakowa. Więcej na  http://www.panoramakosocice.pl/

a

 
Referencje od firmy BOGMAR

 Firma BOGMAR Mariusz Grzyb, Katarzyna Grzyb  znajduję się na ul. Mroza 4, 34-730 Mszana Dolna. Zajmująca się produkcją bram garażowych, dziwi wejściowych  a także producentem okien PCV i ALU.

        Więcej informacji na stronie http://www.bogmar.biz/

 

as

 
Referencje od firmy PAKOBUD Przedsiębiorstwo Usługowe

Firma PAKOBUD realizując inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Specjalizujemy się w ociepleniu budynków i nie tylko bo także budową domów jednorodzinnych i remontami.

 

l

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ!

INSTALACJE ELFIKO
kom: 600 035 913
e-mail: instalacje@elfiko.pl

SERWIS ELFIKO
kom: 18 331-11-73
e-mail: serwis@elfiko.pl

Facebook